Rondreis tussen Rheder en Gehrden

Tussen glooiende heuvels en plaatsen met een rijke geschiedenis nodigt deze rondwandeling u uit om de landschappelijke en culturele diversiteit van het Brakeler Bergland te ontdekken.
Vanaf het startpunt in Rheder, waar al meer dan 300 jaar bier wordt gebrouwen, voert de route je eerst over de rivier de Nethe het landschapspark in en vervolgens rustig door de heuvelachtige omgeving van het Brakeler Bergland. Zachte weiden, akkers, weilanden en uitgestrekte bossen wisselen elkaar af en nodigen uit om de diversiteit van het cultuurlandschap te ontdekken.

Ongeveer halverwege de route kunt u een pauze inlassen in Gehrden, dat indruk maakt met zijn kloostercomplex en charmante vakwerkarchitectuur, en u voorbereiden op de komende beklimming van de Katharinenberg.

Als startpunt en bestemming nodigt Rheder je uit voor een gezellige afsluiting van je wandeling. Misschien wilt u een kijkje nemen in het imposante kasteel Rheder en de baroktuin of de dag afsluiten in het Weidenpalais - een gebouw geweven van wilgentenen.

**Vertaald met www.DeepL.com/Translator (gratis versie)**